шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

Про нас

Extreme club AiR Pulse – це клуб, для людей, які живуть активно та постійно пробують себе у чомусь новому. Ми не є молодою організацією, бо почали свій шлях ще у далекому 1993 році, коли розвивали парапланеризм в Україні та виховували молоді покоління парапланеристів. У 1995 році пройшли перші змагання «Кубок Дністра» куди з’їхались парапланеристи з усього СНД. Змагання проводимо до цього часу. Перші сходження в гори були розпочаті з досвідченими інструкторами у 2010 році. Кожного року кількість людей у нашому клубі збільшується, колекція вершин поповнюється. До сплавів долучились досить недавно, але вже встигли пройти маршрути по р. Збруч, р. Південний Буг, р. Дністер. На даний час сплавляємось по р. Дністер у прикордонному регіоні Поділля.

Наша команда

Сергій Шибінський

Альпініст. «Снежный барс» - підкорювач найвищих вершин колишнього СРСР. Засновник Могилів-Подільської регіональної федераці дельтапланерного спорту, Вінницького обласного осередку Федерації парапланеризму України. Організатор змагань з парапланерного спорту: Кубок Дністра, Чемпіонат СНД (1996р.), Кубок СНД (1997р.), Чемпіонат України (1997р., 2000р., 2001р.), Чемпіонат Вінницької області. Член збірної команди України з парапланерного спорту з 1997р. по 2001 р. Учасник Перших Всесвітніх авіаційних ігор в 1997 р., в Турції, перший український пілот, який приймав участь в розіграші этапу Кубку світу в 1998році, Італія, м. Корнізоло, учасник Чемпіонату світу в 1999 році, Австрія, в 2000 році Чемпіонату Європи, ФРН.

Андрій Шибінський

Життєва позиція: «Якщо захочеш – зможеш!» Позитивний, життєрадісний. Весь вільний час присвячує подорожам, походам в Карпатах, сходженням на різні вершини світу, польотам на параплані, сплавам. Займається альпінізмом, парапланеризмом, сплавами.

Ірина Гнатюк

Парапланеристка. Окраса нашого клубу, щирий, добрий оптиміст, завжди приходить на допомогу друзям в складний час. З 11 років в парапланеризмі. В 12 років стала срібним призером Чемпіонату України 1997 серед юніорок. В 2000 році, покращила свій успіх, завоювавши золото на Чемпіонаті України серед молодих пілотес. Сьогодні її орієнтири нові висоти в парапланеризмі, альпінізмі.

Анатолій Стафійчук

Парапланерист, мотопарапланерист, дельтапланерист, винахідник. Самостійно створив одномісний вертоліт на якому у вільний час літає. Зараз втілює в життя нові винаходи та потрохи стає енергонезалежним від держави.

Сергій Фурньє

Досвідчений альпініст, парапланерист. Скромний, цілеспрямований. Екстремал в душі. Не уялявляє свого життя без гір і неба.

Михайло Варшко

Дельтапланерист, парапланерист, мотопарапланерист, талановитий педагог, виховав не одне покоління любителів малої авіації, теоретик авіації. Учасник багатьох українських і міжнародних змагань з парапланерного спорту.

Василь Якубовський

Дельтапланерист, мотодельтапланерист. Вихованць знаменитого Ямпільського дельтаклуба. Чемпіон Молдавської ССР 1986 року і неодноразовий призер численних всесоюзних змагань.