шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

Пласт НСОУ запрошують усіх охочих взяти участь у зимових змагання з мандрівництва "Снігохід"

«Снігохід» – це унікальні зимові популяризаційні туристичні змагання. Цього року вони відбуватимуться вже вчетверте. Змагання будуть проходити 17 лютого 2018 року на території Вінницького району, Вінницької області. Участь у змаганнях можуть брати всі охочі віком від 16 років.

Змагатися можна в одному із трьох заліків:

– пішохідному для любителів (3-4 учасника)

– пішохідному для професіоналів (2-4 учасника)

– лижному (2-4 учасника), в разі відсутності снігу, можна буде перереєструватися з лижного у пішохідний.

Допускаються мішані склади команд. Який залік вибирати, для професіоналів чи любителів – залежить лише від твоєї самооцінки і готовності здолати труднощі.

Мета змагань – масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності, популяризація здорового способу життя і активного відпочинку, а також розвиток спортивного туризму, професіоналізація пішого мандрівництва в зимових умовах та лижного мандрівництва.

 

Сумно про це писати, але ювілейні змагання з парапланерного спорту «Кубок Дністра - 2017» вже завершилися. Завдяки нашим друзям, партнерам, спонсорам ми мали хороші призи для наших пілотів.

Призерами ювілейного ХХ Кубка Дністра стали:

1.Микола Струк - м.Львів

       2.Ілля Жук - м.Мінськ (Білорусь)

3.Тарас Канафоцький - м.Львів

Дякуєм цьогорічним спонсорам змагань: Gorgany.com, Turbat. Українське туристичне спорядження, Sky Country, AiR Pulse, Дари Ланів, Photographer Макс Петренко , Страхова компанія "Провідна", Aeros Parakite, Краяни , Слово Придністров’я, Могилів-Подільська районна державна адміністрація, Могилів-Подільська районна рада, Кондитерський дім «ВАЦАК», Придністровське фермерське господарство,@bysinu_ba_businu.

 

В цьому році у Могилів-Подільських парапланеристів виповнюється дві визначних події: Перша-це те, що ми всі разом святкуємо 25 річчя зародження парапланерного спорту в Південному Поділлі і Друга - ми дожили до проведення XX-го Кубку Дністра, який був започаткований в далекому 1995 році і проходив з 15 по 25 серпня,зібрав тоді 52 спортсменів і 35 юніорів, з України, Росії, Білорусії, Молдови, Румунії і відзначився першими рекордами СНД на дальність 65км(Шеленков Сергій), 44км політ в тандемі(Большаков Олег,Амоша Олена), 3000м виграш висоти(Жукарін Сергій). В історії Кубку були успіхи, розвиток, травми, втрати(в 1999 році загинув один з найсильніших наших вітчизняних пілотів Мілевський Анатолій ), перерва з 2003р. до 2007 року, але незважаючи навсілякі перешкоди, життєві обставини КУБОК живе, виховує нові покоління парапланеристів. Під час проведення Кубку в селі Нагоряни буде проведено АВІА ФЕСТ "Крила Дністра-2017" 6-7 травня, присвячений 25 -річчю повітроплавання на Могилівщині, в програмі фестивалю крім наших змагань і польотів, заплановано польоти повітряної кулі, мотопарапланів(запрошуємо бажаючих), керованих авіамоделей, запуск моделей ракет, виставка зразків надлегкої авіації, на стадіоні (нижче школи)буде встановлена професійна сцена, де будуть виступи колективів художньої самодіяльності, етнофолькгруп, естрадних співаків, фаєр-шоу, виїздна торгівля. Щодо Кубку Дністра то заїзд планується 29 квітня(субота), 30 квітня (неділя)- 7 травня(змагальні дні), 8 -травня резервний. Змагання ФАІ - 2. Організатори ФПУ, Вінницький обласний осередок ФПУ, клуб екстремального відпочинку Air-Pulse. Запрошуємо спонсорів підтримати захід.

 

МЕНЮ