шаблоны joomla сайт визитка
Скачать Joomla 3 шаблоны бесплатно

Нещодавно завершився ХХІ Кубок Дністра з парапланерного спорту,який проходив з 29 квітня по 6 травня.

Призерами ХХІ Кубка Дністра стали:

1.Шарабханов Ігор - м. Хмельницький

       2.Ілля Жук - м.Мінськ (Білорусь)

3.Едуард Дідух - м. Чернівці

Дякуємо за підтримку нашим спонсорам: Sky Country, Aeros Parakite, Кондитерськомцу дому "Вацак", Дари Ланів та @businu_ba_bysinu.

 

Пласт НСОУ запрошують усіх охочих взяти участь у зимових змагання з мандрівництва "Снігохід"

«Снігохід» – це унікальні зимові популяризаційні туристичні змагання. Цього року вони відбуватимуться вже вчетверте. Змагання будуть проходити 17 лютого 2018 року на території Вінницького району, Вінницької області. Участь у змаганнях можуть брати всі охочі віком від 16 років.

Змагатися можна в одному із трьох заліків:

– пішохідному для любителів (3-4 учасника)

– пішохідному для професіоналів (2-4 учасника)

– лижному (2-4 учасника), в разі відсутності снігу, можна буде перереєструватися з лижного у пішохідний.

Допускаються мішані склади команд. Який залік вибирати, для професіоналів чи любителів – залежить лише від твоєї самооцінки і готовності здолати труднощі.

Мета змагань – масове залучення молоді до спортивного туризму і краєзнавчої діяльності, популяризація здорового способу життя і активного відпочинку, а також розвиток спортивного туризму, професіоналізація пішого мандрівництва в зимових умовах та лижного мандрівництва.

 

Сумно про це писати, але ювілейні змагання з парапланерного спорту «Кубок Дністра - 2017» вже завершилися. Завдяки нашим друзям, партнерам, спонсорам ми мали хороші призи для наших пілотів.

Призерами ювілейного ХХ Кубка Дністра стали:

1.Микола Струк - м.Львів

       2.Ілля Жук - м.Мінськ (Білорусь)

3.Тарас Канафоцький - м.Львів

Дякуєм цьогорічним спонсорам змагань: Gorgany.com, Turbat. Українське туристичне спорядження, Sky Country, AiR Pulse, Дари Ланів, Photographer Макс Петренко , Страхова компанія "Провідна", Aeros Parakite, Краяни , Слово Придністров’я, Могилів-Подільська районна державна адміністрація, Могилів-Подільська районна рада, Кондитерський дім «ВАЦАК», Придністровське фермерське господарство,@bysinu_ba_businu.